Türk Telekom fiber başvuru yapmıştım, çalışmalara başlanmış

Ereninh0

Centipat
Daha fazla  
Müsteri hizmetine üstüne basa basa sordum VDSL2 sistemi değil, fiber altyapı geliyor değil mi diye evet fiber altyapı getirilecek dedi.

Resimde görüldüğü gibi telefonuma altyapı mesajı geldide, bu yıl sonuna kadar süre vermişler acaba verdikleri süreden önce çalışmaları bitirirler mi?

D991DE2D-2CB9-4B18-B2FD-54208A1E47C4.png

Başvuruyu sadece siz mi yaptınız? Bizim sokakta fiber var fakat ne hikmetse bizim binanın olduğu sırada yok fakat karşı sırada var. Saçmalığın daniskası. Babama sorduğumda belli bir kişi imza toplaması gerekiyor dedi. Siz nasıl yaptınız? Tekil başvurularda yapılıyor mu bu işlem?

Bazı konularda da görmüştüm. Altyapı çalışmalarını tarih olarak 31 Aralık 2020'de biteceğini söylüyorlardı. Önceden bitebilir.

Başvuruyu sadece siz mi yaptınız? Bizim sokakta fiber var fakat ne hikmetse bizim binanın olduğu sırada yok fakat karşı sırada var. Saçmalığın daniskası. Babama sorduğumda belli bir kişi imza toplaması gerekiyor dedi. Siz nasıl yaptınız? Tekil başvurularda yapılıyor mu bu işlem?
Basvuruyu sadece ben yaptım. Türk telekom’u heryerden darladım btk, cimer, eposta adresleri vs fiber talebi yağdırdım 1-2 haftalık uğraşım sonucunda en sonunda pes ettiler ve fiber altyapı döşemeyi kabul ettiler. Zaten yaşadığım mahallede kimse internetin i’sinden anlamıyor Ben basvuru yapmasam adsl kullanmaya devam edecekler 😀
Bazı konularda da görmüştüm. Altyapı çalışmalarını tarih olarak 31 Aralık 2020'de biteceğini söylüyorlardı. Önceden bitebilir.
Başka birinede bu mesaj gelmiş 37 günde bitti çalışmalar diyor.

TT'nin sayfasında baktığımda sokakta 20 bina varsa 16'sın da fiber geriye kalan 4'ün de hiper olduğu yazıyor.

Bende Twitter'dan yazdım bana da bu mesajdan geldi ayrıca yusuf kıraç'tan da fiber sözü aldım corona virüsünden sonra kaçışı yok ADSL'i tarihe gömeceğiz artık mahallede bıktık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı