Türk Telekom GPON altyapı destekli modem önerisi

Merhabalar, birkaç ay sonra tekrardan gündeme getiriyorum ancak şu şifreni nasıl sıfırladım onu sormak istiyorum. Bende de benzer sorun var.
Turknet fiber kullanıyorum. Kuruluma TTnet geldi ve ZTE H298a router ile Huawei marka GPON cihazını kurup gittiler. İnternet arada sorun çıkardığı için eskiden kullandığım fiber destekli Airties 5760 modemi router olarak ayarayıp kurmaya çalıştım ancak bir türlü bağlantı sağlayamadım. Acaba benimde şifre mi yanlış diye düşündüm. [email protected] kullanıcı adı ve şifresi f265796c25 gibi random bir şekilde gelmişti.
MH ara kullanıcı adını ve şifreni öğrenmek istediğini söyle şifre seninkiyle aynıysa şifremi sıfırlayip yeni şifre verir misiniz de

GPON bağlantıda TTNET'in verdiği diğer router'ı bridge moduna mı aldınız, yoksa direkt o router'ın yerine yeni aldığınız cihazı mı bağladınız?

GPON bağlantıda TTNET'in verdiği diğer Router'ı bridge moduna mı aldınız, yoksa direkt o Router'ın yerine yeni aldığınız cihazı mı bağladınız?

Hocam TT bilmem lakin illaki onların verdiği modemi kullanacaksınız diye bir olay yok onların verdiği Router'ı kendi router destekli modeminizle kullanabiliyorsunuz kullanıcı adı ve şifresi olsun yeterli ki TT hariç birçok ISS bunu veriyor zaten.

Bu rehberdeki gibi XML dosyasını çıkarttıktan sonra PPPOE kullanıcı adı ve şifresini XML dosyasından öğrenebilirsiniz.

Geri
Yukarı