Türk Telekom hattım kapandı

binjoxx

Decapat
Daha fazla  
Türk Telekom'da bugün faturalıya geçeyim dedim bir tarife seçtim 20 GB aylık 85TL civarı 12 ay taahhütlü, faturalıya geçe tıkladım talebiniz alınmıştır dedi. Bir süre sonra interneti falan kullanamamaya başladım ve bir Wi-Fi'a bağlanıp mobil işlem uygulamasına girince faturalı hatta geçtiğini fark ettim hattımın. Ancak internet var gibi gözükse de hiçbir şey kullanılmıyor ayrıca en altta faturanız 0'TL'dir diyordu. Fatura ödemeye girince de ödenmemiş faturanız bulunmamaktadır diyordu. Şimdi fatura kısmında 86TL gözüküyor ama ödemeye girince ödenmemiş faturanız bulunmamaktadır diyor. Ayrıca sadece internet vs. kullanamıyor değilim başkaları da beni arıyamıyor SMS yazamıyorum vs. müşteri hizmetlerini arayayım desem arayamıyorum çünkü hattı kullanamıyorum. Ne yapmam lazım?

Hattın sahibi kimse onunla işlem yapıyorlar.
Peki ben bu sim kartı telefondan çıkarıp hiç kullanmazsam faturalı hat devam eder ve para yazıp durur mu? Şuan bu hattın sahibi Türkiye'de değil ve yakın tarihte gelemez bir şekilde halletmem lazım. Parasını ödemenin bir yolu var mı bare. Adamın başına yasal olarak sıkıntı olur mu?

Geri
Yukarı