Türk Telekom İnternet Bağlantı Sorunu

Fatih_Aydın

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.
Sorunum 4 gündür olmakta. İnternet kullanır haldeyken bir anda modem TP-Link TDW 9970V3 üzerindeki internet ışığının sönmesiyle internet gitti. DSL ışığı yanıyor, internet ışığı söndü. IP alamıyor modem. WAN ayarlarında tüm değerler 0. Bütün kablo bağlantılarımı kontrol ettim.
Aç-kapa, reset, modem arayüzünden yeniden kurulum vs. her şeyi denedim. TTNet ile görüşmelerimde hattımda problem olmadığını söylediler ve modem ile ilgilenen birime yönlendirdiler. Görüştüğüm kişiye de yaptığım işlemleri anlattığımda modemi göndermemi istediler. Yardımcı olunursa konuyla ilgili teşekkür ederim.

Aynı sorun bende de vardı. 200 TL'ye modem aldırdılar ve sorun hala devam ediyor hiçbir değişiklik olmadı. Taahütünüz yoksa ttnetten kurtulun.

Türk Telekom kullanıyordum ve artık çok uyuz olmuştum. Kotayı aşınca 150KB ile oyun indiriyordu. Şimdi Turkcell'e geçtim ve gayet memnunum.

Modeminde sorun var ama benim tavsiyem Türk Telekom'dan kurtul.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı