Türk Telekom güvenli internet hizmeti kapanmıyor

• Konuyu başlatan lav1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 139

lav1

Centipat
Daha fazla  
Bazı sebeplerden dolayı Online işlemlerden ya da müşteri hizmetlerini arayıp kapatamıyorum bunun başka çözümü var mıdır? Yani 192.168.1.1 kapatma ya da farklı bir yolu?

Bazı sebeplerden dolayı Online işlemlerden ya da müşteri hizmetlerini arayıp kapatamıyorum bunun başka çözümü var mıdır? Yani 192.168.1.1 kapatma ya da farklı bir yolu?

İnternet hizmetlerinden kastınız aboneliğinizse e-Devlet üzerinden abonelik iptali yapabilirsiniz. Fesih sözleşmesi gereği son faturanıza ek ödemeler varsa onlarda faturanıza eklenip size gönderilir. Sonrasında itina ile internetiniz kesilmiş olur.

İnternet hizmetlerinden kastınız aboneliğinizse e-Devlet üzerinden abonelik iptali yapabilirsiniz. Fesih sözleşmesi gereği son faturanıza ek ödemeler varsa onlarda faturanıza eklenip size gönderilir. Sonrasında itina ile internetiniz kesilmiş olur.

Demeye çalıştığım şey güvenli internetti.

Demeye çalıştığım şey güvenli internetti.

Online işlemlerde var. Bu şekilde kapatılabiliyor olması lazım.

1712270390764.png

O şekilde kapatıldığını biliyorum ama oraya şu anda girmem mümkün değil farklı bir yöntemi var mı?

Müşteri hizmetleri ve burası var. Başka bir seçenek görünmüyor maalesef.

Müşteri hizmetlerini ararsam abonelik benim üstüme olmadığından sahibini aramaya eklemek zorunda kalırım benim kendim yapabileceğim bir şey lazım kısaca.

Sizin istediğiniz olay baştan problemli görünüyor maalesef. Sizin istediğiniz bu şekilde gerçekleşseydi komşumun internet abonelikleriyle ilgili işlemlerini ve güvenli internet hizmetini bile değiştirebilirdim. Abonelik sahibinin bu işlemlerini gerçekleştirmesi gerekiyor. Maalesef başka bir çözüm bulunmamakta.

Geri
Yukarı