Türk Telekom interneti modem arayüzünden IP değiştirdikten sonra bağlanmıyor

İnternetiniz fiber ise modemi resetleyin bağlantı ayarlarınız otomatik yükleniyor tekrar. Ama modemi siz sonradan kendiniz alıp taktıysanız bağlantınız gelmeyebilir.

İnternetiniz fiber ise modemi resetleyin bağlantı ayarlarınız otomatik yükleniyor tekrar. Ama modemi siz sonradan kendiniz alıp taktıysanız bağlantınız gelmeyebilir.

İnternet fiber mi bilmiyorum fakat değil galiba. Ayrıca modemi Türk Telekom başlattığımız direkt yanında geldi.

Reset işlemini modemin arkasından yapabiliyor muyuz?

Yapılabiliyor ama bağlantı bilgin yoksa kendinin yapmasını önermiyorum. Müşteri hizmetlerini arayıp işlemi birlikte yapmanızı öneririm.

Kurulumu nasıl yapıyoruz.
TT abonelik bilgilerini doğru girdiğime adım gibi eminim demiştiniz. Bence diğer arkadaşın dediği gibi müşteri hizmetlerini arayıp onların rehberliğiyle kurulumu gerçekleştirin.

Oldu bu sefer annemin telefondan oturum açmayı denedik olmadı ama Baba'mın telefondan oldu sağ olun.
Artık internete erişebiliyorsunuz değil mi? Rica ederim. Bir dahakine modem ayarlarını fazla kurcalamazsınız artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…