Türk Telekom kampanya bitişi sonrası ISS değiştirilebilir mi?

yenneferw

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, güncel olarak internet bilgilerim;

İnternet bilgileriniz:​

Paket (Hız)24 Mbps'ye kadar Limitsiz
KampanyaKat Kat Hız Kampanyası
Kampanya Başlangıç-Bitiş Tarihi23/10/2020 - 23/10/2022

2 gün sonra kampanyam bitiyor. Bu artık Türk Telekom'dan bağımsız olduğum anlamına geliyor değil mi? Herhangi bir cayma bedeli vb. şeylerle karşılaşmayacağım. İstediğim sağlayıcıya geçebilirim?

Hocam başka bir ISS'ye geçmek istiyorsanız şimdiden arayıp oraya geçin onlar işlemleri hallediyor direk boşuna portunuz gitmesin.

Kanka ben kampanya başlangıç-bitiş tarihi olarak 2 gün sonra bittiğinde, cayma bedeli vb şeylerle karşılaşacak mıyım diye sormak istedim, başlığı da böyle yazmadım. Sağ olsun modlar kafalarına göre düzenlemişler

Bende onu diyorum 2 gün sonra taahhüdün bitiyor. Arayıp iptal edersen cayma bedeli falan ödemezsin. Başka bir ISS'ye geçeceksen şimdiden kayıt ol 1 yıl port bekleme diyorum.

Öneriniz var mı 120-140 TL arası, 100 mbps mümkünse (Millenicom düşünüyorum şimdilik) sizin öneriniz?

Hocam bilindik markalarda 100 Mbps 140 TL fiyat veren kalmadı galiba. Netspeed 160 TL TurkNet 170 falandı galiba.

Kanka ben kampanya başlangıç-bitiş tarihi olarak 2 gün sonra bittiğinde, cayma bedeli vb şeylerle karşılaşacak mıyım diye sormak istedim, başlığı da böyle yazmadım. Sağ olsun modlar kafalarına göre düzenlemişler.

Netspeed önerebilirim. GeForce NOW harici sorun yaşamıyorum müşteri hizmetleri de güzel. Benim kodumla kayıt olursanız hem bana hem size aylık 10 TL indirim yansır 12 ay boyunca.

Yeni konular

Geri
Yukarı