Türk Telekom modem almak zorunlu mu?

cagdasss099

Centipat
Merhabalar arkadaşlar evimde 8 yıl önce bize verilen bir modem var. ZyXEL net yavaş Türk Telekom diyor ki yeni nesil bir modem almanız. Gerek sizce alayım mı 240 TL modem?

Öyle diyorsa doğrudur bağlantını kontrol ediyorlardır modemsel arıza gözüküyorsa modem değiştirmende fayda olabilir

₺240 Modem için fazla. 150 Liraya gayet iş görecek bir modem alınabilir.

Yeni modem almalısın ama illa Telekom'dan alman gerekmiyor. Noktalama işaretini kullanamayı gördüm ama noktayı kullanamayanıda ilk defa görüyorum. İlk defa abone olmak isteyenlere 24x8 lira karşılığında yani toplam 192 liraya veriyorlar. 2.4 Ghz modemden bahsediyorum.

Fiber altyapı var ise almak zorundasın yok ise internetten kendin modem alabilirsin.

İnternet hızınız yüksekse alın ancak TT modemi almayın, az bir miktar daha verip Asus gibi markaların modemlerinden alın, kaliteli bir şey almış olursunuz en azından.

Dual band modem alın.
TP Link ucuz ama kalitesini bilmiyorum.

Bu arada Superonline veya Kablonet altyapısı varsa TTNet'ten kurtulmaya bakın bence.

Merhabalar arkadaşlar evimde 8 yıl önce bize verilen bir modem var. ZyXEL net yavaş Türk Telekom diyor ki yeni nesil bir modem almanız. Gerek sizce alayım mı 240 TL modem?
internet hızınız nedir öncelikle ? siz zaten 8mbit internet kullanıyorsanız modem size uzak mesafede düşük bir hız verebilir ama 35mbit ve üstü kullanıp hızınız 10mbit civarında geliyorsa uzak yerlerde öncelikle modemin yerini değiştirin baktınız olmuyor o zaman 5ghz destekli bir modeme geçebilirsiniz. Ayrıca operatörler tarafından verilen modemleri önermem genelde pek kaliteli olmuyor

Dual band modem alın.
TP-Link ucuz ama kalitesini bilmiyorum.

Bu arada Superonline veya Kablonet altyapısı varsa TTNET'ten kurtulmaya bakın bence.

Her zaman derim zaten Türk Telekom pişmanlıkdır bize sormadan sözleşme yapan adamlardan ne bekleyebilrisin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…