Türk Telekom paket değişikliğinde taahüt parası ödenir mi?

BerkCL

Hectopat
Halihazırda VDSL 24Mbps internet kullanıyorum ve 24 aylık taahhütten yaklaşık 12 ay falan kaldı. Ve bana internet yetersiz gelmeye başladı. Türk Telekom Online işlemler sayfasından 35 Mbps'lik pakete geçtiğim takdirde herhangi bir ceza ücreti vs ödemem gerekmez değil mi? Yani taahhüdü iptal etmeden 35'lik pakete gecmek istiyorum ve istersem yükselttikten sonra aynı pakete geri dönebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Paket yükseltmelerini ücretsiz yapabiliyorsunuz. Herhangi bir ceza vs çıkmaz. Yalnız müşteri hizmetlerini arayıp konuşup yükseltin. İnternet sitesinde fiyatlar yüksek oluyor. Arayıp konuştuğunuzda kaç yıllık müşteri olduğunuza göre indirim uyguluyorlar paketlere.

Paket yükseltmelerini ücretsiz yapabiliyorsunuz. Herhangi bir ceza vs çıkmaz. Yalnız müşteri hizmetlerini arayıp konuşup yükseltin. İnternet sitesinde fiyatlar yüksek oluyor. Arayıp konuştuğunuzda kaç yıllık müşteri olduğunuza göre indirim uyguluyorlar paketlere.

24 Mbps'lik pakete 121 liraya anlaşmıştık internet sitesinde 35 Mbps'lik paket 136 lira size uygun mu?

Telefondan uygulamadan baktığımda 136 lira 35 mbps fakat internetten baktığımda aynı paket 188 lira olarak gösteriyor aradaki fiyat çok uçuk değil mi?

Bence değişme Türk Telekom kadar kötüsü yok taahhüdümün bitmesini bekliyorum anında değişeceğim 16Mbps diye anlaştık 10Mbps hız veriyorlar 10 istesem 10Mbps paket yaptırırdım.

Bence değişme Türk Telekom kadar kötüsü yok taahhüdümün bitmesini bekliyorum anında değişeceğim 16Mbps diye anlaştık 10Mbps hız veriyorlar 10 istesem 10Mbps paket yaptırırdım.
Sanırım mevkiden mevkiye çok değişkenlik gösteriyor bana 24 mbplik paketten tamamı geliyor hatta bazen 25 26 oluyor ama sırf şu fiyat yüzünden değiştirebilirim

Hız değişikliği sonrası taahhüt süreniz tekrardan 2 sene oluyor sanırım.
Eğer öyle bir şey varsa değiştirmem zaten

136 lira günümüz için uygun. Ama yinede arayıp sormanızı tavsiye ederim. Altyapınızın ne desteklediğini bilemiyoruz.

Altyapınızın desteklediği hızı alırsınız. Muhtemelen bi yerde bağlantıda sorun var. ADSL kullanıyorsunuzdur o hızlarda.

136 lira günümüz için uygun. Ama yinede arayıp sormanızı tavsiye ederim. Altyapınızın ne desteklediğini bilemiyoruz.

Altyapınızın desteklediği hızı alırsınız. Muhtemelen bi yerde bağlantıda sorun var. ADSL kullanıyorsunuzdur o hızlarda.
Altyapımın desteklediği hızı biliyorum zaten 65mbps olduğunu söylemişlerdi. Arayıp şu paket değişmenin de bir aslını öğreneceğim teşekkürler

Merak edenler için.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221001-161612_Gmail.jpg
    Screenshot_20221001-161612_Gmail.jpg
    112 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı