Türk Telekom pazar günü açık mıdır?

ErenEge1907

Hectopat
Daha fazla  
Yarın internet başvurusunda bulunacağım. Pazar günü Türk Telekom açık mıdır veya müşteri hizmetlerinden bu işi halledebilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba eren bey ben turk telekom musteri temsilcisi oazar gunu de olsa basvurunuzu alabilirim 5531417409 ulaşabilirsiniz
Merhaba Eren bey banada yardimci olabilir misiniz ? Adresim: Ist Beylikduzu Adnan Kahveci Mah. Büyükdere Cad. NO:8/1 bina olarak Turk Telekomdan internet baglatmak istiyoruz ama altyapi olmadigi soyleniyor altyapi icin TT Beylikduzu mudurlugune dilekcede verdim. Ama aylardir bir gelisme yok. Adresi bir kontrol edebilir misiniz ? Bana donun olur mu ? Tesekkurler.

Merhaba TürkTelekom biz geçen hafta salı günü internet istetmiştik telefonsuz ama bize interneti getiren adamlar telefon ile getirdiler sonra söyledik geri gittiler geri aradık türktelekomu biz istemedik diye kadın bize bende onlara öyle söylemedim kendileri getirmişler öylesine dedi ve tekrardan hemen geri gönderiyorum adamları evinize dedi ve 2 gündür gelen giden yok...? Muğla/Fethiye

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı