Türk Telekom PPP kullanıcı adı ve şifre sıfırlandı

SLAYER6565

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 i512400F
Merhaba.
Bugün modemime reset attiktan sonra baglanamamaya başladım baglanti teshisi yaptığımda PPP ortak kullanici adi hatasi verdi. Online islemler panelindeyim. Ariza kaydi olusturduk ancak 7 saattir bir kullanici adi ve sifre giremediler. Online islemler paneli araciligiyla bu sifre ve kullanici adini alma yontemi var midir?

Merhaba.
Bugün modemime reset attiktan sonra baglanamamaya başladım baglanti teshisi yaptığımda PPP ortak kullanici adi hatasi verdi. Online islemler panelindeyim. Ariza kaydi olusturduk ancak 7 saattir bir kullanici adi ve sifre giremediler. Online islemler paneli araciligiyla bu sifre ve kullanici adini alma yontemi var midir?

Müşteri hizmetlerini ararsan sana mesaj olarak geliyor bilgiler. Boşuna arıza kaydı oluşturmuşsun.

Merhaba.
Bildiğim kadarıyla müşteri hizmetleri üzerinden temin edebiliyorsunuz .

İnternet kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenmek için 6606’ya SIFRE yazarak boşluk bıraktıktan sonra mesaja hizmet numaranızı ekleyerek gönderebilir, internet kullanıcı bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

İnternet kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenmek için 6606'ya sıfre yazarak boşluk bıraktıktan sonra mesaja hizmet numaranızı ekleyerek gönderebilir, internet kullanıcı bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Modem arayuzune giris icin olani ogrenmek icin mi yoksa PPP icin mi?

Modem arayuzune giris icin olani ogrenmek icin mi yoksa PPP icin mi?
Modem arayüzüne giriş yapmak için modemi sıfırladığınız zaman genelde tekrardan bir şifre oluşturmanız isteniyor, eğer yeni şifre koyma işlemi sizden istenmediyse modemin altında arayüze girmek için kullanıcı adı ve şifre oluyor. Genelde admin admin, admin password veya admin turktelekom/türktelekom kullanıcı adı şifre kombinasyonlarıyla modem arayüzüne erişim sağlanabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı