Türk Telekom sınırsız internet paketi var mı?

SIRINDOSCARF

Kilopat
Yer
BURSA-BANDIRMA
Daha fazla  
Şu anda babamın şirket hattı dolayısı ile 20GB internet paketim var ama seneye yurda gideceğim ve internet gerçekten yetmiyor. Ondan dolayı bana ya sınırsız ya da uyguna bol GBli internet tarifesi lazım. Şu anda Türk telekomdayım ama babam vefat ettiği için tarife üzerinde değişiklik yapamıyorum. Taahhüdü 2024 Mart ayına kadar süreceği için ekstra bir hat olarak arayış içerisindeyim.

Farklı operatörlerde olur. Ama önemli olan uygun fiyatlı olması. Max 100 150TL civarı bir bütçe ayırabilirim aylık. Operatörün bayisine gidip oradan mı konuşmam gerekiyor onu da söylerseniz çok iyi olur. Eylül ekim aylarında üniversite başlayacak araştırıp o zamana ayarlamam lazım interneti.

Hocam başınız sağolsun öncelikle anladığım kadarıyla hat babanınızın üzerine taahhüt konuşları karşılanmadığı icin hizmet süresi son bulur.

Hocam başınız sağ olsun öncelikle anladığım kadarıyla hat babanınızın üzerine taahhüt konuşları karşılanmadığı icin hizmet süresi son bulur.

Hat taahhüt sonuna kadar kullanılabiliyor o yüzden sorun yok. Ama mesele yurtta internet lazım olduğu veya 100GB yakın bir internet ya da sınırsız bir internet lazım bana. Onunda uygun bir fiyata denk gelmesi gerekiyor.

O fiyatlardan başlıyor hocam normal paketler bile artık maalesef. Vodafone'da var ancak 300 TL civarı bir fiyatı var sınırsızın.

Yeni konular

Geri
Yukarı