Türk Telekom tarife önerisi

Müşteri hizmetlerine ulaşabiliyor musunuz? Sorun yaşadığınızda nasıl dile getiriyor ve ulaştırıyorsunuz sorununuzu? WhatsApp üzerindeki bottan bahsetmiyorum. Bir ISS için en önemlilerinden birisi benim için problem yaşadığımda gerçek bir insanla iletişime geçmektir. Zam yaparken eski kullanıcı olduğumuzu sebep göstererek yapmışlardı. 1 hafta internetsiz kaldığımı bilirim sırf bakım var demelerinden dolayı. Çok ilgisizler. Millenicom her zaman arka planda olmalı diye düşünüyorum.
Normal destek talebi sonrasında hala sorunun devam ettiğini bildirince arayıp iletişime geçtiler. 15 20 dk sonra zaten sorunum çözülmüştü.

Normal destek talebi sonrasında hala sorunun devam ettiğini bildirince arayıp iletişime geçtiler. 15 20 dk sonra zaten sorunum çözülmüştü.

Herhalde adamına göre muamele yiyoruz. Destek talebinden sonra çözülmese bile bot otomatik mesaj atıp destek ekiplerimize aciliyetinizi belirten bir mesaj yolladık tarzı bir mesaj yolluyor. Sonuç ise 48 saat içinde cevap vermeyip uzattıkça uzatmaları.

Arkadaşlar yine Türk telekomdayım paketi değiştirdim 8'den 100e çıktım şu an çok güzel. Hem hızım arttı hem de ödediğim fatura düştü komik gerçekten.

Arkadaşlar şu anda 8 Mbps internet hızım var ben tarifemi değişmek istiyorum 8 Mbps'de 300 lira fatura ödüyorum. Bu fiyat civarlarında internet tarifesi önerebilir misiniz?

Netspeed öneririm hocam yakın zamanda ben de Telekom bünyesinden ona geçtim, geçmeden önce çok araştırdım, Millenicom'dan uzak durmanızı tavsiye ederim sürpriz fatura vakası var, yeni kullanıcı çekmek için düşük fiyat çekip kullanıcılar geldikten sonra zamlıyorlar ve iptali uğraştırıyor. TurkNet için de GigaFiber yoksa geçmenin bir mantığı yok.
Müşteri hizmetleri ve kalite açısından Netspeed önerimdir. Bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Geri
Yukarı