Türk Telekom TTNet VDSL bağlantının gelmemesi

Buyur Böyle. Senin internet degerlerini atarmısın birde Hiper veya Fiber kullanıyorsan.

Evet Türk Telekom aradı beni 20 dk önce sizin alt yapınızda herhangi bir sorun bulunamadı dedi hattınızda hata yok dedi birde paketin aktif edilmiş ama hızın için port güncellemesini yapmamışlar unutmuşlar dedi ben kayıt oluşturuyorum en kısa sürede portun güncellenecektir dedi.

Ben ADSL kullanıyorum ama hipere geçeceğim başvuru için aramalarını bekliyorum aramadılar.

Kablo değişimine gerek yok dslamdan veya santralden vdsl portuna alıcaklar seni.

İşşallah yarın hemen yaparlar modemde hemen gelir işşallah MNG kargodaymış modem şu an 4 iş günü içinde gelecekmiş.

Ne kadar şanslıyım ya dün modem için aradım hemen kargoya verdiler MNG kargodan gelen şubedeki dagıtıcıda abimin arkadaşıymış medemi aldı getirdi bize fotoraflarını atarım şimdi hız için'de bugün akaşama güncellenecegini söylüyorlar en gec yarın öglene.

Hadi bakalım umarım sorunsuz halledilir.

Adsl sinyali var hala turuncu yanınca vdsl oluyor.

Hala turuncu yanmadı of

Evet bugun geldiler yaptılar hat değerlerime filan baktılar daha yüksek pakete istersen geç bu hat degerlerinden 100Mbps rahat alırsın filan dediler şu andi paketim 24Mbps Hız testim.

İndirme hızım.

Yeni Hat degerlerim mükkemmel

4K Vidyoyu hiçbir şekilde takılmadan 4K olarak izliyorum ve ileri sardıgımda hiç gecikmeden aynı anda başlıyor ve çabucak doluyor.

Ve tabiki A.K.K dolduktan sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…