Türk Telekom vs diğer ISS'ler

YEV0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar altyapım VDSL destekliyormuş en fazla 35 alabiliyormuşum sorum şu türktelekoma aylık 85 vererek 16 Mbps indirme 1 Mbps yükleme alıyorum diğer issslere baktığım zaman bana 35 indirme ortalama 6 yükleme veriyorlar (NetSpeed TurkNet) aynı fiyat ama neden Türk Telekom daha az veriyor Türk Telekom yerime NetSpeed'ya da TurkNet alsam Türk Telekom'dan farklı mı olur - yanları olur mu? Neden Türk Telekom bana az internet veriyor?

Merhaba arkadaşlar altyapım VDSL destekliyormuş en fazla 35 alabiliyormuşum sorum şu türktelekoma aylık 85 vererek 16 Mbps indirme 1 Mbps yükleme alıyorum diğer issslere baktığım zaman bana 35 indirme ortalama 6 yükleme veriyorlar (NetSpeed TurkNet) aynı fiyat ama neden Türk Telekom daha az veriyor Türk Telekom yerime NetSpeed'ya da TurkNet alsam Türk Telekom'dan farklı mı olur - yanları olur mu? Neden Türk Telekom bana az internet veriyor?

Kullandığın altyapı Türk Telekom'a aitse diğer firmaların Türk Telekom'dan daha iyi hizmet vermeleri söz konusu değil. Sonuçta bu firmaların sana internet verebilmesi için Türk Telekom internet bant genişliği kiralayacak.
Diğer firmaların tek farkı daha uyguna internet hizmetleri vermeleri. Bunun sebebi bünyelerinde sürekli aktif olan çağrı merkezlerinin olmamasından ve anında müdahale eden saha ekiplerinin olmamasından kaynaklı.

Altyapı aynı olduğu için evinize gelen bağlantının tüm nimetlerinden yararlanabiliyorsunuz. Turk Telekom neden pahalı demek biraz göreceli bir cevaba gerek duyar. Turk Telekom, altyapı oluşturma, bakım gerçekleştirme, çağrı merkezi, mağazalar, saha çalışanları derken epey masraf yapıyor ve reklam giderleri de eklenince hizmet epey pahalanıyor.

Şimdi türktelekomu aradım 35 mbpslik paketinizden yararlanmak istiyorum dedim altyapınızda köprüleme yapılacak fiyat olarak 120 tl dedi direk netspeede geçsem köprüleme yapcak mı netspeed bana yoksa netspeede geçtikten sonra türktelekomu arayıp köprüleme mi istiycem nedir bu köprüleme bakır kabloyı belli bir yerden sonra fibere mi bağlıcaklar aklımda deli sorular 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı