Türk Telekom Wi-Fi Şifresi Nasıl Kaldırılır?

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlr Türk Telekom modemimin Wi-Fi şifresini tamamen kaldırmak istiyorum, .herkes modeme şifre girmeden girsin istiyorum, ama modemi ayalarından baktığım zaman, sadece şifreyi değiştirme seçeneğimin olduğunu görüyorum. Şifreyi tamamen kaldırabileceğim bir durum yok, şifreyi girmeden kaybetmek istediğimde ise benden TKIP/AES şifresi gimemi istiyor.

Adsız.png

Kablosuz ayarlarında illaki vardır şifreleme türü ile ilgili bir sekme. Benim airties modemimde bu şekilde şifreleme yok yaparsan şifre kalkar.

Adsız.jpg

Komşuluk haklarına önem veren biri olmalısınız.192.168.2.1 kaldırmanızı tavsiye etmem eğer mahallenizde bu hack işlerinden anlayan birisi varsa internete kendisi şifre koyar siz kullanamazsınız kapatmak zorunda kalırsınız.

Komşuluk haklarına önem veren biri olmalısınız.192.168.2.1 kaldırmanızı tavsiye etmem eğer mahallenizde bu hack işlerinden anlayan birisi varsa internete kendisi şifre koyar siz kullanamazsınız kapatmak zorunda kalırsınız.

Konu sahibi wifi şifresini kaldırmayı sormuş. Modeme girişteki kullanıcı adı admin zaten, şifreyi de güçlü bir şifre yaparsa modem ara yüzüne nasıl girecekler :)

Geri
Yukarı