Çözüldü Türk Telekom ZTE ZXHN H168A modem arayüzüne nasıl girilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

369926

Hectopat
Makaleler
1
Yer
41.303921, -81.901693
Türk Telekom kullanıyorum, modemimin markası ZTE ZXHN H168A. Neredeyse bütün kombinasyonları denedim ama giremedim. Hangi IP'den hangi kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak girmeliyim?

1.jpg

Bu gibi sitelerde gördüğünüz kombinasyonları deneyin, modemi resetleyip denemekte fayda var.
Merhabalar Hocam ayni sorun ile karsi karşıyayım modeme reset attim internet gitti ara yüze giriyorum ama kullanici adi şifre olmuyor modemdede yazmiyor musteri hizmetleri bile çözemedi bu konuda yardimci olabilirseniz simdiden teşekkür ediyorum

Nasıl gırıs yaptınız yazar mısınız?
Kullanıcı adı: Admin
Şifre : en_KTm_3157TeQ
Bu kadar Güzel bir marka görmedim modem arayüz şifresi hiç bir yerde yok 11858 numarayı arıyorsun dakıkası 5 tl zaten müziklerin bitmesi 2 dk 2 dk dada adam zorla şifreyi söyledi 20 tl cebimizden cıktıktan sonra modeme baglandım :)

Son düzenleme:
Türk Telekom kullanıyorum, modemimin markası ZTE ZXHN H168A. Neredeyse bütün kombinasyonları denedim ama giremedim. Hangi IP'den hangi kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak girmeliyim?

Eki Görüntüle 872362
Önce modemi resetlemekle başla sonrasında 192.168.1.1 adresine gir
Kullanıcı adı: admin
Şifre: turktelekom
kullanarak arayüze erişebilirsin girdikten sonra şifre değişikliği yapmak isteyip istemediğini sorucak istiyorsan eve istemiyorsan hayır deyip kuruluma devam edebilirsin ekranın üst kısmında kolay kurulum butonuna tıklayıp adım adım ilerleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı