Türk Telekom'a geçilir mi?

METANİC

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba, Netspeed'e zam geldi bildiğiniz gibi ve ben de ISS değişmeyi düşünüyorum. Tam da fiber gelmişti binaya ve 100Mbps fibere geçecektim. Şu an TT ile netpseed fiyatları eşitlendi ve 2 yıl zam gelmeme garantisi de var TT'da. Sizce geçilir mi? Veya başka hangi ISS'lere bakabilirim?

TT zam garantisi yüzünden tercih edilmeli.

Taahhütsüz ISS firmaları 2 yıl içerisinde birçok defa zam yapacaktır.

Türk Telekom sozleşme maddelerine bakın.
Zam yapma hakkı saklı tutar veya vergi zammı gibi maddeler varsa başvurmayın derim.
Türk Telekom ping iyi değil yurt dışı olarak. Aboneyim deneyim boyle. Bana mesela vergi zammı gibi zam uygulannıştı.

TT zam garantisi yüzünden tercih edilmeli.

Taahhütsüz ISS firmaları 2 yıl içerisinde birçok defa zam yapacaktır.

Son cümlene katılmıyorum ben sonuçta ne zaman baksak Türk Telekom'dan daha ucuz oluyor alternatif firmalar.

Şu ana kadar öyleydi hocam. Ama artık iki firma da aynı hızları aynı fiyatlara veriyorlar. Biraz daha araştırayım o zaman.

Ben TT kullanmıyorum ki fan boy olayım. Kendim D-Smart kullanıyorum ve TT altyapısı üzerinde sıkıntısız hizmet veriyorlar.

Aklı olan geçmez. Ucuz, hızlı bulsanız bile herhangi bir sorun yaşarsanız 1 haftadan erken sürede bakmıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…