Türk Telekom'da Tarife önerisi

Bütçe
40

Wone

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, şu anda Türk Telekom'un yeni yıl 8 GB tarifesini kullanıyorum taahhüdüm bitti yeni tarife arayış içerisindeyim yüksek GB'li minimum 6-7 GB olup da düşük dakika ve SMS'li bir paket istiyorum çok fazla dakika ve SMS kullanmıyorum 250 dakika ve SMS yeterli olur benim için önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 40 TL 2-3 TL daha zorlayabiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:

2-3TL çok büyük para Türk Telekom'un paketleri pahali oldu artık Vodafone'ye geçmeye ne dersin 43TL ödersin.

2-3TL çok büyük para Türk Telekom'un paketleri pahali oldu artık Vodafone'ye geçmeye ne dersin 43TL ödersin.
Vodafone uygun olsa da berbat ötesi direkt olarak. 2 gün kullandım nefret ettim tekrar Turkcell'e döndüm.

Ben yaptım hata başkası yapmasın.

Vodafone uygun olsa da berbat ötesi direkt olarak. 2 gün kullandım nefret ettim tekrar Turkcell'e döndüm.

Ben yaptım hata başkası yapmasın.

Konuma göre Vodafone kötü olabilir ama olduğum yerde Vodafone iyi çekiyor zaten 1 ay deneme sureci var.

Parayı ben ödemediğim için bütçe bu kadar maalesef tarife öneriniz nedir?

Bimcell gec ucuz mis gibi rahat kafa valla. Taahhutte yok TT sebekesi kullaniyor zaten senelerdir sorun yasamadim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…