Türk Telekom'dan 12 yıldır altyapı bekliyorum

BlackSword

Centipat
Daha fazla  
Türk Telekom'dan 12 yıldır her sene dilekçe + BTK'den şikayet etmemize rağmen altyapı çekmiyorlar. Evin sol cephesinin 30 metre ilerisinde fiber sağ cephesinin 20 metre ilerisinde VDSL var, yıl olmuş 2023 çekmiyorlar. Ne yapmalıyım?

Twitter üzerinden veya e-posta vb. yollayarak Türk Telekom'da çalışan bölge müdürlerine ulaşırsan süreci hızlandırabilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam bu yola başvurarak altyapıyı evine getirmeyi başaran kişiler oldu.

Eğer apartman ise anlaşılıp başvuru yapılmalı. Ancak öyle yapıyorlar. Bizim taşındığımız bina yeniydi ve altyapı bağlantısı yapılmamıştı. Bütün apartman başvuru yaptı ve 3 gün sonra bağlamaya geldiler.

Twitter üzerinden veya e-posta vb. yollayarak Türk Telekom'da çalışan bölge müdürlerine ulaşırsan süreci hızlandırabilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam bu yola başvurarak altyapıyı evine getirmeyi başaran kişiler oldu.

Twitter denemedim ama e-posta il müdürlükleri falan hepsi boş getirmediler.

Eğer apartman ise anlaşılıp başvuru yapılmalı. Ancak öyle yapıyorlar. Bizim taşındığımız bina yeniydi ve altyapı bağlantısı yapılmamıştı. Bütün apartman başvuru yaptı ve 3 gün sonra bağlamaya geldiler.

12 daire var apartmanda 6'sı başvurdu ortak başvuruda oldu çekmediler adres mardin/midyat gölcük mAh.

Türk Telekom'dan 12 yıldır her sene dilekçe + BTK'den şikayet etmemize rağmen altyapı çekmiyorlar. Evin sol cephesinin 30 metre ilerisinde fiber sağ cephesinin 20 metre ilerisinde VDSL var, yıl olmuş 2023 çekmiyorlar. Ne yapmalıyım?
Binanızın yakınında farklı binalar varmı 5-10 metrelik mesafeyle.

Binanızın yakınında farklı binalar var mı 5-10 metrelik mesafeyle.

Var hatta kabloyu karşı binadan çekmişti komşu.

Müdürlüklerden bahsetmiyorum. Direkt olarak şahıs olan müdürlerden bahse.

Evet konuştuk ekip gönderceklermiş. Ekipler 4 aydır yolda herhalde.

Müdürlüklerden bahsetmiyorum. Direkt olarak şahıs olan müdürlerden bahsediyorum.

Evet iletişime geçtik.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı