Türk Telekom'dan, Başka İSS'ye Geçiş İşlemi

llexttacyll

Kilopat
Daha fazla  
2 hafta sonra Türk Telekom taahütüm bitiyor. Netspeed'e geçeceğim fakat Türk Telekom'u arayıp hattı iptal mi ettireyim, taşımak istediğimi mi söyleyeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İptal etmeyip, taşımanın daha doğru olduğunu anlatan yazılar okudum.

Siz belgeleri Netspeed'e gönderiyorsunuz, bütün işlemleri onlar yapıyor. Bir arkadaşım geçiş yapmıştı ve TT ile hiç görüşme yapmamıştı tamamen Netspeed halletmişti her şeyi.

Siz belgeleri Netspeed'e gönderiyorsunuz, bütün işlemleri onlar yapıyor. Bir arkadaşım geçiş yapmıştı ve TT ile hiç görüşme yapmamıştı tamamen Netspeed halletmişti her şeyi.
Aynen belirtildiği gibi. Geçiş yapacağınız sağlayıcı her işlemi sizin adınıza gerçekleştiriyor.

Hattı iptal ettirmenize gerek yok. Taahhütünüz bitiyorsa belgeleri gönderin, geçiş işlemini Netspeed halletsin. Ben ille de uğraşacağım diyorsanız siz bilirsiniz.
hayır yani benim demek istediğim hattı iptal ettirip yeni bir ip felan olmazmı diye düşündüm bilgim yetersiz kb

Tam tersi iptal ettiğinizde sizden boşalan port başkasına gidebilir. Eldekinden de olabilirsiniz. Ayrıca önce iptal ederseniz cayma bedeli ödemeniz lazım.

Netspeed'e CHURN evrağını gönderdikten sonra gerekli işlemleri Netspeed halleder. Bu arada sözleşmeniz varsa cayma bedeli ödersiniz. Ayrıca Türknet'i de öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…