Türk Telekom'dan TürkNet'e geçilir mi?

Müşteri hizmetleri kötü deniyor altyapı sorgulartın varsa altyapı Millenicom'a geçin.
Millenicom hakkında sadece kötü yorumlar okudum ya ben. Şahsen kendi üniversite evimde 4 senedir TürkNet kullanıyorum. Memlekette Vodafone kullanıyorum, önceden Türk Telekom da kullanmıştım. Taahhütler, müşteri hizmetleri yüzsüzlükleri vs. göz önüne alınca taahhütsüz bir şekilde TürkNet'e geçmek mantıklı geliyor. Yani müşteri hizmetleri iyi değil evet, ama diğerlerinin de müşteri hizmetleri pek iç açıcı değil, problemleri çözmeyip sadece erteliyorlar genel olarak. Müşteri hizmetleri müşteriye değil şirkete hizmet eder.

Turk Telekom altyapı falan getirmez hep aynı yalan.

Yarın bir gün bir sıkıntı çıkarsa muhatap olabileceğin kimseyi bulamazsın.

Türk Telekomda buldun da ne oldu sanki? Dijitalden sorun olunca yazıyorsun.
En iyi yaptıkları şey, sözleşme tarihi yaklaşınca arayıp zamlı fiyatları insana geçirmek. Bir gün de ''sürpriz, size indirim yaptık'' demezler.

Teşekkür ediyorum hepinize altyapı yok fakat 50 Mbps'ye kadar destekliyor ve upload da 4Mbps alabiliyor musun iyi bence Türk telekomdansa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…