Türk Telekom'un acemi çalışanları

die

Hectopat
Makaleler
1
Böyle olayları forumlarda okurken pek ciddiye almazdım hep kişilerin bir şeyi kaçırdığını düşünürdüm. Bugün komşuya yani karşı eve internet çekilirken bir baktım benim internet gitmiş. Noldu demeye kalmadan da gitmişler. Kafamın almadığı nokta, babamın adına olan internet çalışırken, benim adıma olan internetin bağlantısı kesilmiş. Türk Telekom çalışanları hangi kabloyu nereye takması gerektiğini bilmiyor herhalde.

Bina içindeyse kutuda hata olmuştur. Öteki türlü ana kutudan kesmezler sonuçta abonelik var. Ama acemilik kısmına katılıyorum hatta daha doğrusu iş çok işçi az ve işi yetiştirelim diye acele ederken hata yapıyorlar çokça.

Böyle olayları forumlarda okurken pek ciddiye almazdım hep kişilerin bir şeyi kaçırdığını düşünürdüm. Bugün komşuya yani karşı eve internet çekilirken bir baktım benim internet gitmiş. Noldu demeye kalmadan da gitmişler. Kafamın almadığı nokta, babamın adına olan internet çalışırken, benim adıma olan internetin bağlantısı kesilmiş. Türk Telekom çalışanları hangi kabloyu nereye takması gerektiğini bilmiyor herhalde.

Aynı sorunu bende yaşadım yaşadığım mahallede DSL bağlantısı çalındı.
Çalındığı gün aradık ve 3 gün içerisinde düzelecek dediler, 3 gün geçti ve tekrar aradık bu sefer de 3 gün dediler olay böyle 16 (civarı) gün boyunca devam etti. TurkNet'e geçecekdik fakat geçeceğimiz o gün internet geldi. :D

Geri
Yukarı