Türk Telekom'un interneti bilerek kesme ihtimali var mı?

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Yaklaşık 2 aydır saçma sapan ve asla açıklamadıkları şekilde internet yok ya da kesiliyor. Bilerek kestiklerini düşünme sebebim internet yok ama müşteri hizmetlerini aradıktan 5 dakika sonra geliyor ve sonra tekrar gidiyor, ve hani bu durum ciddi mana da can sıkmaya başladı. Geliyor 3 gün duruyor sonra tekrar gidiyor gitme kısmı da ayrı bir ironik. YouTube'dan video açıyorum 5 dakika bekletiyor önce internet yok diyor sonra videoyu açıyor kendi kendine bir şeyler yaşıyor. En son işi davaya götürmeyi düşünüyorum da olan vaktime ve parama yazık olur gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 2 aydır saçma sapan ve asla açıklamadıkları şekilde internet yok ya da kesiliyor. Bilerek kestiklerini düşünme sebebim internet yok ama müşteri hizmetlerini aradıktan 5 dakika sonra geliyor ve sonra tekrar gidiyor, ve hani bu durum ciddi mana da can sıkmaya başladı. Geliyor 3 gün duruyor sonra tekrar gidiyor gitme kısmı da ayrı bir ironik. YouTube'dan video açıyorum 5 dakika bekletiyor önce internet yok diyor sonra videoyu açıyor kendi kendine bir şeyler yaşıyor. En son işi davaya götürmeyi düşünüyorum da olan vaktime ve parama yazık olur gibi.

Hat değerlerinizi paylaşır mısınız?

@alitility sabit internete geçmeden önce bende aynı sorunları yaşıyordum hatta BTK'ya şikayette bulundum bulunduktan birkaç hafta sonra evime altyapı getirdiler çok bir şey değil ama en azından sabit bir şekilde çalışıyor ve kopma yok.

Aynısını turknet ile yıllar önce yaşamıştık. Bayağı bir zaman masaüstü bilgisayarı açmamıştım. Çünkü Google'yi bile açmıyordu. Ne hikmetse müşteri hizmetlerini arayınca "hızınız düşürülmüş" vb. mazeretlerle 1 saat boyunca normal seviyeye çekiyorlardı. Ardından tekrar devam. Hepsi birbirinden kötü maalesef.

Hat değerlerinizi paylaşır mısınız?

Screenshot_20230707-204858_Chrome.jpg

İnternet hızında herhangi bir sorun yok, yani sorunun adını bilmediğim için söyleyemiyorum, anlatmaya çalışırsam şöyle anlatayım kabloyu çıkarıp takmışım gibi bir olay mevcut, internet geliyor belirli bir süre duruyor sonra tekrar gidiyor, bir ara CS'de bir sunucuya girdiğimde fark ettim paket kaybı %80 90 falan oluyordu ki hayatımda ilk defa orada paket kaybı yaşadığımı gördüm.

@alitility sabit internete geçmeden önce bende aynı sorunları yaşıyordum hatta BTK'ya şikayette bulundum bulunduktan birkaç hafta sonra evime altyapı getirdiler çok bir şey değil ama en azından sabit bir şekilde çalışıyor ve kopma yok.

Bildiğim kadarıyla bende sabit hat kullanıyorum sanırım.

Aynısını TurkNet ile yıllar önce yaşamıştık. Bayağı bir zaman masaüstü bilgisayarı açmamıştım. Çünkü Google'yi bile açmıyordu. Ne hikmetse müşteri hizmetlerini arayınca "hızınız düşürülmüş" vb. mazeretlerle 1 saat boyunca normal seviyeye çekiyorlardı. Ardından tekrar devam. Hepsi birbirinden kötü maalesef.

Yıllar önce TurkNet alalım demiştik de aylarca gelen giden olmamıştı, birisi ya memnun ya da nefret ediyor ortasını hiç görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı