Türkçe hocası derse 2 dakika geç geldim diye ders içi etkinlik notunu 90'dan 45'e düşürdü

Xraler

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600G 6x 4.4GHz - RAM: 16GB DDR4-RAM PC-3200 (2x 8GB) - Anakart: MSI A520M-A PRO - SSD: NVME M.2 SSD 1TB Kingston NV2
Monitör: Lenovo D24-20 23,8" 1920X1080 4 Ms 75 Hz
İşetim Sistemi: Windows 11 Pro
Başlıkta anlayacağınız gibi hoca ders içi etkinlik notunu düşürdü. Asıl sorun ben 2 dakika geç kaldım diye not kırarken 13 dakika geç kalan kişileri azarlıyor ve bırakıyor. Dersine çok nadir geç kalıyorum. Ne yapabilirim?

Kardesim ben lisedeyken din dersinde Hz Muhammed ile alakalı bir şey anlatıp gülünce hoca sözlüme 40 girmişti. Sonra dönem sonu kendi kendine düzeltmişti. Böyle bir şey olabilir belki.

Başlıkta anlayacağınız gibi hoca ders içi etkinlik notunu düşürdü. Asıl sorun ben 2 dakika geç kaldım diye not kırarken 13 dakika geç kalan kişileri azarlıyor ve bırakıyor. Dersine çok nadir geç kalıyorum. Ne yapabilirim?
Annene babana söyle müdür ile konuşsunlar. Genellikle hoca işin uzamasından korkup düzeltir.

Sinirli zamanına denk geldiysen vermiştir 2.sınavlara kadar hocanın gözüne girmeye çalış eğer hala düzeltmezse ailen hocayla konuşsun ama tahminimce 2.sınav oldukdan sonra değiştirir.

O nasıl iş ya? Kavga sebebi resmen devamsızlıkla notu nasıl bir tutabilir ki not düşürmek ne? Velini al hoca ile görüşsün veline de tembihle sert çıksın biraz. Türkçe dersi dediğine göre en fazla 8. sınıfsın lisede falan olsa öyle bir şeyi asla yapamaz hocalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı