Türkçe metni düzgün İngilizce metne nasıl çevirebilirim?

Saitama1

Hectopat
İyi günler elimde 2-3 dakikalık konuşma metni var, Türkçe. Bunu İngilizce kurallarına uygun İngilizce metne çevirebilmemizin yolu var mıdır?

Düzgün çeviriyor mu ki? Örnek bu metni İngilizce seslendirsek bir sıkıntı olur mu?
Paralı hizmetler dışındaki en iyi çeviri hizmeti olabilir. Kendim kullanırken çeviriden çıkan metni neredeyse değiştirmeden kullanıyorum. En kötü ihtimalle site çevirdikten sonra kendiniz kontrol edip başka bir siteyi denersiniz.

Hemen bir kısa hikâye kopyala yapıştır yaparak test ettim. Tahmin ettiğimden çok çok daha başarılı çalışıyor site. Phrasal verbler falan harika, etken-edilgen cümle ayrımları çok doğru vs. Ancak gramer konusunda pek iyi sayılmaz.

Çeviri olayı birbirinden çeviri yapılacak iki dile de hâkim olmayı gerektiriyor. Çünkü her dilin kendine has nüansları var. Kusursuz bir çeviri istiyorsanız translate kullanarak ulaşmanız pek mümkün değil. ChatGPT ile de bir deneyin isterseniz, o konuda hiçbir fikrim yok.

Paralı hizmetler dışındaki en iyi çeviri hizmeti olabilir. Kendim kullanırken çeviriden çıkan metni neredeyse değiştirmeden kullanıyorum. En kötü ihtimalle site çevirdikten sonra kendiniz kontrol edip başka bir siteyi denersiniz.
Benim denk geldiklerim arasında kesinlikle en iyisi bu arada.

Geri
Yukarı