Türkçe rapçi olarak kimleri dinliyorsunuz ?

Taladro, Canfeza, Elleran Elvis ve Azap HG dışında hepsi diyebilirim. Favori olarak Norm Ender ve No. 1

Son düzenleme:
Hidra, Sagopa, No 1, Saian, Contra, Ais Ezhel bunlar favorilerim özelliklede Hidra.

Norm Ender hani su küfürlü rap yapan degilmi? Babana söyle sana koca bulsun falan diye bir calismasi olan hani.

Her ne kadar şuan piyasadan uzak olsada, yakında zamanda çalışmalarına başlamış olan Norm Ender'i sıklıkla dinlerim. Norm Ender'in haricinde, Hayki, Allame, Sansar Salvo dinlediklerimden birkaçıdır.

Ben sert rap daha çok seviyorum . Sansar kanseri yenmeden önce çıkardığı şarkılar benim için süperdi fakat şuan her tarzdan bir şarkısı çıkıyor.Ayrıca No 1 tarzını seviyorum , Massaka'nın yeni albümünü bekliyorum(şu anda en çok beğendiğim rapçi)
tabi maestro ,rapozof , önder şahin ,izah , liberta , kodes , pit10 ,ceza , fuat , Pi , patron, mode xl , sahtiyan ,tepki benim sevdiğim tarzda şarkılar yaptıklarında müzik kitaplığıma ekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…