Türkçe Rap'in en sağlam parçaları neler?

Çakal ironidir inşallah hocam.
Hocam zaten Çakalı en baba rap parçası olarak atmadım Türkçe Rap piyasasının ne kadar vahim duruma geldiğini göstermek için attım. Özür dileyin beni bu kadar çerden çöpten kişilerin fanı olarak tanıdınız yanlış anlaşılmadan utandım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

O da güzel fakat his olarak Sago şarkıları beni çok etkiliyor.

Sagopa'nın mcliği tartışılamaz, en iyisidir bence. Ben bu 2 albüm özelinde söyledim yoksa Sagopa hissettiği duyguları bize çok güzel empoze eden ve beni de çok etkiyelen bir rapçi.

Çoğu insan neyim var ki'yi söyler ama kesinlikle Türkçe Rap'in en iyi şarkısı bu.

Neyim var ki parçası. ''Çölde kazanılan zaferler, hepsi kanla yazılır.''

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…