Türkçe yama nasıl yapılır?

isimsizyerli

Centipat
Arkadaşlar, oyunlara veya uygulamalara Türkçe yama nasıl yapılır? Programı var mı veya nasıl düzenlerim yardımcı olur musunuz?

Merhabalar, her oyun için Türkçe yama programı farklıdır. YouTube'dan araştırarak bulabilirsiniz.

Kardeşim İngilizcen ne seviyede sana uygun oyun çevirisi verebilirim.

Kardeşim ingilizcen ne seviyede sana uygun oyun çevirisi verebilirim.

İngilizcemi geliştirmek için kullanacaktım fazla iyi diyemem sadece bana yetecek kadar var. Bir de istediğim bir program vardı ama dil dosyasının uzantısı nasıl olur, hangileri olabilir bilemedim. Devamlı yapmayacaktım.

Kardeşim oyun çevirerek İngilizcen gelişmez bunun için durumuna göre kurs veya internetteki kaynaklardan faydalanabilirsin.

Kardeşim oyun çevirerek ingilizcen gelişmez bunun için durumuna göre kurs veya internetteki kaynaklardan faydalanabilirsin.

Hayır çalışacağım zaten aynı zamanda pratik olacak direk olmayacak sadece öğrenmek istedim. Bilgi bilgidir. Olmadı öğrendikte sonra yaparım. Eğer dosya uzantılarını bilmiyorsanız cevap vermek zorunda değilsiniz.

Hangi oyuna Türkçe yama kurucaksınız her oyunun Türkçe yaması farklıdır.

YouTube'da bununla ilgili videolar var. Her oyunun veya uygulamanın Türkçe yaması farklı zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…