Rehber Türkçe yazım denetleyici sitesi

Bahsi geçen arkadaşlardan biri ( davar demek daha doğru olacaktır) benim ama tartışma esnasında veya arka planla oyun oynarken gözden kaçıyor.

Neyse yonca yemeye devamke...

Bahsi geçen arkadaşlardan biri ( davar demek daha doğru olacaktır) benim ama tartışma esnasında veya arka planla oyun oynarken gözden kaçıyor.

Neyse yonca yemeye devamke...

Estağfurullah hocam, robot değiliz sonuçta, bizim bile gözden kaçırdıklarımız oluyor. En fenası da bu bence, sonra "Moderatörler bile yanlış yapıyor" olayı oluyor.

Geçenlerde Recep Baltaş'ın yazım hatası yaptığına şahit oldum. Bir gün sonra tekrar girip baktım düzeltilmemiş uyarı da almamıştır ayrımcılık yapmayın lütfen

Geçenlerde Recep Baltaş'ın yazım hatası yaptığına şahit oldum. Bir gün sonra tekrar girip baktım düzeltilmemiş uyarı da almamıştır ayrımcılık yapmayın lütfen
SS var mı ? Allah için atsana

@OCsici Moderatörlerin ve yöneticilerin yazım hatası yapması anlayışla karşılanıyor.

Estağfurullah hocam, robot değiliz sonuçta, bizim bile gözden kaçırdıklarımız oluyor. En fenası da bu bence, sonra "Moderatörler bile yanlış yapıyor" olayı oluyor.
Orası öyle. Siz hata yaptığınızı kabul etseniz bile karşı taraf robot gözüyle bakmaya devam edecektir.

Bence kıskandıkları için öyle davranıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…