Türkiye hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türkiye'de yaşamak size nasıl bir his veriyor ve nasıl hissediyorsunuz

• Oy verenlerin toplamı
    80
Neredeyse yarısı yurt dışına göç edeceğim demiş kolay bir şey mide edeceksiniz hepiniz.
Asla kolay değil, fakat en azından oraya gittikten sonrası rahat. Burada çalışıp 10 yılda alacağı dandik araba yerine orada 1 yılda son model bir araba alıyor. Zorluk olmadan hiç bir şey olmuyor.

Asla kolay değil, fakat en azından oraya gittikten sonrası rahat. Burada çalışıp 10 yılda alacağı dandik araba yerine orada 1 yılda son model bir araba alıyor. Zorluk olmadan hiçbir şey olmuyor.

Hocam hayatın rahat olduğunu biliyorumda sanki herkesi kapıda bekliyorlarmış gibi seçmişler. Biraz gerçek kafayla düşünelim.

Hocam hayatın rahat olduğunu biliyorumda sanki herkesi kapıda bekliyorlarmış gibi seçmişler. Biraz gerçek kafayla düşünelim.
Gitmeyi düşünen dostlarımızın demek ki elinde gidebileceğine dair bir yöntem var ki konuşuyor. Onları gerçek kafayla düşünmeye çağırmak yanlış anlamayın ama ne sizin ne benim haddim.

Gitmeyi düşünen dostlarımızın demek ki elinde gidebileceğine dair bir yöntem var ki konuşuyor. Onları gerçek kafayla düşünmeye çağırmak yanlış anlamayın ama ne sizin ne benim haddim.

Hocam haklısınız ama onların düşündükleri gibi kolay olmuyor artık kariyeri iyi insan alıyorlar normal insanı napsınlar burada 12 kişiden yarısının bence sadece hayal olarak kalacak.

Burada geçirdiğimiz her geçen gün mental ve fiziksel olarak hızla ölüyoruz, özellikle mental olarak.

Günler geçtikçe daha hızlı sinirleniyoruz, tahammül seviyesi git gide düşüyor. Ya delireceğiz ya da birbirimizi öldüreceğiz.

Hala bir ümidim var ancak ülkenin düzelmesi yönünde değil, kamera şakası falan diye düşünüyorum düşünmek istiyorum. Aklıma başka mantıklı bir açıklama gelmiyor.

Yurt dışında akrabası, ailesi vs olmayan ancak yurt dışında gitmek isteyen arkadaşlara bol şans diliyorum. Çok çalışmaları gerekecek ancak orada değil oraya gidebilmek için.

Geri
Yukarı