Türkiye için VPN önerisi

Nicat Aliyev

Femtopat
Daha fazla  
Türkiye serverlerine bağlanabileceğim ücretsiz PC için VPN söyleri misiniz? Windows 11 uyumlu olması gerek.

ProtonVPN en iyisidir (bana göre), hem ücretsiz hem de 2K video bile izletiyor, hızı aşırı derecede iyi ve iyi koruma sağlıyor, güvenlikleri de çok iyi. Tavsiyem ProtonVPN.

ProtonVPN en iyisidir (bana göre), hem ücretsiz hem de 2K video bile izletiyor, hızı aşırı derecede iyi ve iyi koruma sağlıyor, güvenlikleri de çok iyi. Tavsiyem ProtonVPN.
Türkiye sunucularına bedava bağlanamaz.

ZenMate kullanıyordum ben hocam.

Kısıtlamalarla evet. Sadece Hollanda, ABD, Japonya sunucularına bağlanabilir. Diğer uluslar için ek ücret ödemelidir.

Neredeyse tüm VPN'ler bu şekilde, Opera'nın VPN'ini saymıyorum o fake bir VPN resmen. Neredeyse tüm VPN'ler aynı şekilde, para vermeden alamıyoruz para vermeden tüm sunuculara bağlanan var mıdır bilmiyorum ama onlar da dandiktir zaten, proton çok iyi deneyin derim.

Hide.me de iyidir hız oranı yüksek 10GB deneme hakkınız var zaten oda bitince tekrar ücretsiz açabiliyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…