Türkiye'de engelenmeyen ücretsiz VPN önerisi

kuyt5252

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (Talebe)
Arkadaşlar biliyorsunuz nord VPN gibi VPN servislerinin çoğunu Türk Telekom engelledi diğer internet sağlıyıcıları engelledimi bilemem ama ben Türk Telekom kullanıyorum ve nord VPN kullanmaya çalıştığımda olmuyor internette okuduğum kadarıyla Türk Telekom nord VPN'i engellemiş o yüzden ücretsiz Türk Telekom'un engellemediği bir VPN biliyorsanız önerirseniz sevinirim.

Modem arayuzunden DNS ayari yapilabilir baglanan tum cihazlar dunya turuna cikabilir.
VPS olarak da hotspot Shield oneririm ucretsiz surumu mevcut uygulama magazalarinda.

ZyXEL modem kullanıyorum modem arayüzünden ZyXEL modemler için nasıl DNS değiştirebilirim ve sadece modemden değiştirmem yeterli olur mu yoksa kendi bilgisayarım için Windows'tan da ayarlamam gerekiyor mu?

ZyXEL modem kullanıyorum modem arayüzünden ZyXEL modemler için nasıl DNS değiştirebilirim ve sadece modemden değiştirmem yeterli olur mu yoksa kendi bilgisayarım için Windows'tan da ayarlamam gerekiyor mu?

Modem arayuzunden ag ayarlari / ev agi seceneklerini tiklayin.
Ekranda DNS degerleri yazan yerde "dinamik" seciliyse otomatik DNS alir. Statik yapip yukarida arkadaslarin verdigi DNS'leri girip kaydedersin sonra cikarsin.
Yani Windows'tan ya da ag ayarlarindan birsey yapmaniz gerekmez. Eger garanti olsun derseniz baglantiyi kesip tekrar baglanin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı