Türkiye'de nasıl Steam Deck alınır?

Merak ettim. Steam'in orijinal sitesinden alamıyoruz.
Ben mecburen Sahibinden'den tuzlu bir fiyata aldım yurtdışında tanıdık olmadığı için. Ürün kargo ile geldiği için yurtdışına çıktığımda kaldığım yere sipariş etme riskine giremedim geç gelebilme ihtimaline karşı. Senin yurtdışında tanıdığın varsa rica edip getirttirebilirsin. Hali hazırda iyi bir PC varsa yanına çok güzel bir eklenti oluyor ama ana oyun cihazı olarak tavsiye etmem. Ayrıca sakın Nintendo Switch almak gibi bir hataya düşme bir kaç yüz gram hafif olacak diye cihaza verdiğin paranın daha fazlasını oyunlara vermek zorunda kalırsın.

Konudaki mesajımı güncelliyorum, Steam Deck artık rakipsiz değil, ASUS ROG ally fark atarak geçmiş durumda. Bütçeniz yeterse kesinlikle ona yönelin.

349 dolar - 599 dolar fark var hocam arada bir zahmet daha üstün olsun ama güzel bir cihaza benziyor inşallah kısa bir süre dahi olsa elime geçer testini yapar atarım buraya herkes yararlanmış olur.

349 dolar - 599 dolar fark var hocam arada bir zahmet daha üstün olsun ama güzel bir cihaza benziyor inşallah kısa bir süre dahi olsa elime geçer testini yapar atarım buraya herkes yararlanmış olur.

(Güncelliyorum) performans testlerine baktım deck in bir oyunda ortalama verdiği performans 60FPS ise ally de 80FPS, kayda değer bir fark göremedim açıkçası, hatta Steam yazılımı üzerinden oynandığı vakit min FPS değerleri 40 50 iken ally üzerinde 10-15 bu da demek oluyor ki bu cihazda bir sarsılma oluyor. Güzel cihaz decke göre daha hafif daha kaliteli bir ekran ve kasaya sahip ama 2X fiyat farkı ödeme farkına gerçekten değmez, bunu alacağıma gider ayaneo 2023 falan alırım, şu anda cihaza 599dolar değil de 799 dolar üzerinden ulaşılıyormuş, deneme hevesimde kalmadı 😔

Son düzenleme:

Geri
Yukarı