Türkiye'de Nintendo Switch almak

bayrak2000

Hectopat
Yurt dışından Nintendo Switch almayı planlıyorum ancak oyun fiyatları dudak uçuklatıyor. Arkadaşım yakın zaman Amerika'dan döncek ve konsol ve birkaç aksesuar iyi bir fiyata geliyor. Her oyun başına 500 lira vermek gerekiyor mu yoksa indirimle vs. daha ucuz fiyatlara geliyor mu? Şimdiden teşekkürler.

Yurt dışından Nintendo Switch almayı planlıyorum ancak oyun fiyatları dudak uçuklatıyor. Arkadaşım yakın zaman Amerika'dan döncek ve konsol ve birkaç aksesuar iyi bir fiyata geliyor. Her oyun başına 500 lira vermek gerekiyor mu yoksa indirimle vs. daha ucuz fiyatlara geliyor mu? Şimdiden teşekkürler.

İndirimle daha ucuz fiyatlar gelir. Evet ama belli olmaz, konsol oyunları pahalı...

1.parti oyunlara hiç indirim gelmiyor senede 1-2 kez birkaçına %33 indirim geliyor oda tüm bölgelerde olmuyor. 3 parti de ise büyük frimalarda indirim olmuyor bağımsız firmalar bol bol indirim yapıyor ama özellikle RPG oyunları çok sık düşüyor indirime.

Geri
Yukarı