Türkiye'de PS5 Slim dışında modeller var mı?

cwlayir

Centipat
Daha fazla  
PS5 satın almayı düşünüyorum. Amazon'dan mı sipariş etsem fiziki olarak mı alsam kararsız kaldım. Fakat sorun şu ki Türkiye'de PS5 Slim modelleri dışında PS5 bulamadım hepsi PS5 Slim - PS5 Slim digital. Kendim normal PS5 digital almak istiyorum. Türkiye'de mevcut mudur? Değilse Amazon güvenilir midir?

PS5 satın almayı düşünüyorum. Amazon'dan mı sipariş etsem fiziki olarak mı alsam kararsız kaldım. Fakat sorun şu ki Türkiye'de PS5 Slim modelleri dışında PS5 bulamadım hepsi PS5 Slim - PS5 Slim Digital. Kendim normal PS5 Digital almak istiyorum. Türkiye'de mevcut mudur? Değilse Amazon güvenilir midir?

Amazon güvenilir mi değil, Amazon dışındaki siteler güvenilir mi olur hocam O, bir ürün alacaksanız net Amazon'dan almanızı öneririm.

PS5 satın almayı düşünüyorum. Amazon'dan mı sipariş etsem fiziki olarak mı alsam kararsız kaldım. Fakat sorun şu ki Türkiye'de PS5 Slim modelleri dışında PS5 bulamadım hepsi PS5 Slim - PS5 Slim digital. Kendim normal PS5 digital almak istiyorum. Türkiye'de mevcut mudur? Değilse Amazon güvenilir midir?
Dijital Klasik 1 klasik2

Geri
Yukarı