Türkiye'de satın alınan Netflix hesabı yurt dışında kullanılabilir mi?

Kertenkele.2001

Centipat
Daha fazla  
Netflix Türkiye sunucusunda aboneligim var var ve birkaç ayligina yurt dışına gideceğim. Yurt dışında film izleyebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Netflix'in yasak olmadığı bir ülkeye gitmediğin sürece sıkıntı olmaz. Bazı uygulamalar bazı ülkelerde kullanım dışı olduğu için erişim sağlanamıyor. Mesela bir arkadaşım iş için Katar'a gitmişti. O sıralarda da Recep İvedik 7 çıkmıştı. Arkadaşım benden Disney+ şifremi istedi bende verdim. Verdikten sonra abi burada Disney+ servisi hizmet dışı kullanamıyorum dedi. Kullanmak istediğin uygulamaları gideceğin ülkeye gitmeden önce bir kontrol etmende fayda var.

Hiçbir problem olmaz, ben dayımın hesabını 1 yıldır kullanıyorum kendisi Almanya'da.

Hayır VPN
VPN açıp bu sorunu çözebilir belki.

Aynısını söyledim ama olmadığını belirtti. Zaten Katar'da WhatsApp'tan aramakta yasakmış. WhatsApp'tan arama yapmak için VPN kullanıyordu arkadaşım. Ama Disney+'ta işe yaramadı. Kullanmış olduğunuz hizmet ülkede servis dışıdır gibi bir uyarı almış.

Netflix'in yasak olmadığı bir ülkeye gitmediğin sürece sıkıntı olmaz. Bazı uygulamalar bazı ülkelerde kullanım dışı olduğu için erişim sağlanamıyor. Mesela bir arkadaşım iş için Katar'a gitmişti. O sıralarda da Recep İvedik 7 çıkmıştı. Arkadaşım benden Disney+ şifremi istedi bende verdim. Verdikten sonra abi burada Disney+ servisi hizmet dışı kullanamıyorum dedi. Kullanmak istediğin uygulamaları gideceğin ülkeye gitmeden önce bir kontrol etmende fayda var.

Teşekkürler.

Aboneliğiniz olduğu sürece sorun olmaz. Ama aboneliğiniz yenilirken yerel fiyatlandırma uygulanabilir.

Aboneliğiniz olduğu sürece sorun olmaz. Ama aboneliğiniz yenilirken yerel fiyatlandırma uygulanabilir.

Bilgilendirdiginiz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı