Türkiye'nin neyi eksik?

Güven yok, güven olmayınca ekonomi de olmuyor. Eğitim de olmuyor. Piyasaya güven vereceksin ki bütün sorunlar düzelsin.

Eğitim, adalet, ekonomi, siyası istikrarsızlık ve cahil toplum.
Hocam siyasetin çok bir istikrarsız tarafı yok son kurulan partiler hariç 20 yıldır aynı şahıslar var hala. Tam tersi artık bazı şeyler değişmeli demeniz lazım aynı görüşteysek.

Hocam siyasetin çok bir istikrarsız tarafı yok son kurulan partiler hariç 20 yıldır aynı şahıslar var hala. Tam tersi artık bazı şeyler değişmeli demeniz lazım aynı görüşteysek.

Kusura bakmayın yanlış yazmışım evet kesinlikle size katılıyorum iktidar değişmeli yani umarım değişir.

Bilinçli insan, refah ve sessizlik.

Eğitim. Eğitim sistemi düzgün olmadan parlak zekalar ülkede ilgi görmez veya kafasına hazine taşıyanlar o hazineyi bulamaz ve de sanayide orada burada asgari ücretle çalışır. Eğitim olmadığı için yozlaşma çok fazla, ülkede parlak zekalar değer görmüyor, olanlar soluğu yurt dışında buluyor. Ekonomi çöp. Fabrikalara, üretime yatırım değil, mülteciye, boş işlere yatırım var. Saymakla bitmez bu eksikler.

İfade özgürlüğü yok.
Ekonomik özgürlük yok.
Hukuk devleti düzeni yok.
Bağımsız medya yok.
Mutluluk yok, huzur yok.
Eğitim de küresellik yok.
Ha cahil insan mı? Ondan sürüsüyle var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…