Türkler Oyun Oynamayı Bilmiyor!

CS:GO'da hata yaptım diye hakaret edip oyundan attılar türkler ile bu yüzden oyun oynanmaz sanki kendiler hiç hata yapmıyor Ruslar bu kadar değil.

Hocam çok geç cevap verdim ama neyse bence Online oyunlara biraz ara verin zaten eskisi kadar eğlenceli değil hikaye oyunları oynayın bence.

Minecraft Bedwras'ta yanlılşlıkla hızlı kırmaya basmıştım hemen hakaret ettiler cr serverinde şu anda hypixselde oynuyorum oynarsam en iyisi hakaret eden yok.

Hocam sonuna kadar haklısınız. Genelde Minecraft oynarım, lakin gerçekten de abartıyorlar. Küfür etmek sanki eğlence gibi birşey oldu. Sanki bu küfürler hiçbir şeye edilmemiş havada duruyormuş gibi. Sonra bazı beceriksizler de gelip "ne reachi **********" gibi şeyler diyorlar.

Minecraft Bedwars'ta yanlışlıkla hızlı kırmaya bastığım için hakaret etmişlerdi bana türkler çok abartıyor her şeyi ben hypixselde oynuyorum oynarsam en azından hakaret eden yok ve daha fazla oyuncu var.
CS:GO'da da aynı türkler hemen hata yaptığında hakaret ediyorlar sanki kendileri hiç hata yapmıyor.

Hatasız kul olmaz ne var yani insanız hata yapacağız elbette.

Yasuo almayın işte kötü oynuyorsunuz diyorum, iğrenç küfürler yağıyor. Bunu yapan RP'leri çok pahalıya satan Riot'tan da oynayan kesimden de nefret ediyorum. Herhalde bu oyunu oynarken bir ben hamsiydim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyükten küçüğe geçiyor kötü söylemler Minecraft'ı ülkede eğitim olarak gören çocuklar var burada sövüşmek için kullanıyorlar

Büyükten küçüğe geçiyor kötü söylemler Minecraft'ı ülkede eğitim olarak gören çocuklar var burada sövüşmek için kullanıyorlar.

Aynen kötü örnek olmuş oluyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…