TürkNet aktivasyon süreci

Iyi geceler cümleten. 07.10.2020 tarihin de TürkNet'e başvurdum 85 TL 100 Mbps bugün 10 gün oldu. Uzun süre olarak altyapı Türk Telekom'un olduğu için onay bekliyorlarmış. Yasal olarak 2 ila 6 gün içinde kurulum gerçekleşecek denildi. Pazartesi günü yani 19.10.2020 tarihinde yasal süre dolunca ve bağlantım olmaz ise ne yapmam gerekiyor?

Dostum müşteri hizmetlerini arayıp veya internetten kontrol edebilirsin. Bu kada kasma :)

Üslübunuz çok kaba konu içereğini okumadan yorum yaptığınız çok aşikar. Sizi bildiriyorum. Belki üslubunuzu düzeltirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Izledim kardeşim yasal süreyi sordum ben.

Ama doğru TürkNet müşteri hizmetleri çok kötü. Muhatap bulamazsın😤 sorun yaşadıysan yandım ama internet konusunda iyi.

Bence bunda eleştirilecek bir üslup yok. Adam samimi bir şekilde söylemiş, normal bir dönemin içinde değiliz ve herkesin istediği zamanında gerçekleşemeyebilir. Biraz anlayışlı olmak en faydalısı. Zaten bu pandemi sürecinde çoğu şey aksıyor sadece size özel değil.

Ben yani sana "kasma kanka" dediğim için üslubsuzmu oluyorum? Ben ne yaptım sana küfür mü ettim, argo kelime mi kullandım, sövdüm mü? Anlayışlı ol benim üslubumda bir şey yok. 😤

Bence bunda eleştirilecek bir üslup yok. Adam samimi bir şekilde söylemiş, normal bir dönemin içinde değiliz ve herkesin istediği zamanında gerçekleşemeyebilir. Biraz anlayışlı olmak en faydalısı. Zaten bu pandemi sürecinde çoğu şey aksıyor sadece size özel değil.
Normal bir dönemde değiliz fakat bir ürüne 2 kat talep varsa firmaların eleman sayısı 2 katına çıkarması gerekmez mi? (Oran-orantıyı örnek olarak veriyorum.) Bu virüs daha bugün çıkmadı 7-8 aydır var ve çoğu firma çok kazanayım ama az masraf edeyim derdinde diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı