TürkNet için F/P modem önerisi

Rankzz

Hectopat
TürkNet'e başvuru yaptık VDSL 35Mbps 75.99 TL paketi için. F/P modem önerisi lazım.

Bütçe açıkçası yok ama benim bulduğum keenetic modem var o 280tl onu maks kabul edebiliriz.

Omni dsl işinizi görecektir.

Benim ınternetden bulduğum oydu yinede teşekkür ederim.
Evimiz 100metre kare ben evin köşesine koyucam ve elimde Huawei hg630a modem var babam biraz ucuza kaçmak istiyor o idare edermi?

ASUS DSL N-16 şu an indirimde alternatif olarak ona da bakabilirsiniz bir de TP-Link'in modemi var. Ben de almayı düşünüyorum.

Bütçe açıkçası yok ama benim bulduğum keenetic modem var o 280TL onu maks kabul edebiliriz.

Bence bütçene 40TL daha ekleyip Wi-Fi 5 destekli TP-Link Archer VC220-F3V modelini almalisın. Bütçeni arttiramiyorsan DSL N16 modeline yönel.

ASUS DSL N-16 şu an indirimde alternatif olarak ona da bakabilirsiniz bir de TP-Link'in modemi var. Ben de almayı düşünüyorum.

TP-Link'i galiba bazi konularda onermıyorlar diye biliyorum bende DSL N16 ile keenetic omni arasında kaldim ama omni DSL daha iyi gibi sizce nasıldır?

Omni dsl de birazdaha rahat kontrolleri var bence

TP-Link'i galiba bazi konularda onermıyorlar diye biliyorum bende DSL N16 ile keenetic omni arasında kaldim ama omni DSL daha iyi gibi sizce nasıldır?

Neden önerilmesin gayet sorunsuz ve sağlam bir modeldir bütçeniz varsa hiç düşünmeden alabilirsin. Ama ben keenetic omni yerine ASUS DSL N16'yı tercih ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…