Türknet için modem tavsiyesi

AcemiTeknocu

Kilopat
Arkadaşlar babam D-Smart 40 GB internet almış. Bir ümit Türknet aldırmak istiyorum ama fiyat yüzünden imkansız gibi. İlk faturaya 60 TL ekleniyor. Modem veriyorlar mı acaba? Veya önerebileceğiniz en uygun modem nedir? Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin. Alamaz isek kota dolduğundaki 1 Mbps hız yeterli olur mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türknet ASUS'un bir modemini uygun fiyata satıyor kaydolurken, AKN sonrası 1 Mbps hız ise gayet güzel. Önerebileceğim bir modem yok.

Uygun dediğiniz modem 250tl. Yanlışım yok değil mi?
Altyapı yok mesajı alıyorum hız sorgulamada. Bu türknet abonesi olamayacağım anlamına mı geliyor?

Önerebileceğiniz uygun bir tarife varmı acaba?
1 mbps hız online oyunlarda yeterli mi acaba?

ASUS-DSL-AC51 model motem satıyorlar, internette 300tl civarı fakat TürkNet 250tl'ye satıyor. İnternette daha uyguna bulursanız bakabilirsiniz. Sanırım hız konusunu yanlış anlamışım, 1mbps çok düşük bir hız.

O verdikleri modemi 250 TL'na değil 199 TL'na satıyorlar.

Hocam türknet olmuyor anladım. Başka bir tarife tavsiye edermisiniz rica etsem?

Kampanya aşımında 8 mbps dowloand veriyor. İyi mi acaba?

Türknet'in sitesinde ofisim için şebeke yok ibaresi çıkmıştı. Ben de Türknet müşteri hizmetlerini arayıp bilgi aldım. "İnternet altyapısı Türk Telekom'a ait olduğu için, dairenize port açmaları gerekmekte. Türk Telekom'u arayıp ücretsiz bir şekilde port açtırabilirsiniz. Port'u açtırdıktan sonra tekrar sorgulama yaptığınız vakit şebekenizin olduğunu göreceksiniz." şeklinde bilgi vermişlerdi.

Hocam türknet'ten vazveçtim. Babamın alacağını sanmam. Her ay 65 tl, 60 tl kurulum ücreti, 250 tl modem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…