TürkNet internet nasıldır?

SocialDistance

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar yeni geldim platforma size bir sorum olacaktı.
TürkNet'den internet almayı düşünüyorum benim olduğum sokağa çalışma var diyor ama 3 arka sokağımıza 100 Mbps alırsınız diyor. Benim olduğum sokaktaki çalışmalar bitince ben de 100 Mbps alır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
TürkNet müşteri hizmetleri değiliz onlara sorman lazım bunu. Konu başlığına gelince TürkNet'i öneren çok kişi var. Çevremde de kullanan herkes memnun.

TürkNet interneti pinglidir dostum kaç mgbt olursa olsun ping bazen yükselip alçalır.
Ama eğer ki hızı ve FP olarak soruyorsan gayet iyi bir servis. Sadece senin sokağın için geçerlidir.

Ping kaç oluyor genelde?

Arkadaşımdan biliyorum sabit bir pingi yok sürekli yükselip alçaldığını söylüyor ama sen yine de araştır bu sorun sadece onun için geçerli olabilir. Şahsen Türk Telekom kullanıyorum ve pişmanım artık taahhüdü bitince Kablonet'e geçmeyi düşünüyorum sanırım en mantıklı karar o.

Aldığım ilk 3 gün 33 Mbps hız alıyordum. 13 gündür 16 Mbps. Çözeceğiz dediler hala bekliyorum. İlk ay bedava dediler. 88 TL fatura çıktı. Bulaşmayın.

Öncelikle selamlar yeni geldim platforma size bir sorum olacaktı.
TürkNet'den internet almayı düşünüyorum benim olduğum sokağa çalışma var diyor ama 3 arka sokağımıza 100 Mbps alırsınız diyor. Benim olduğum sokaktaki çalışmalar bitince bende 100 Mbps alır mıyım?
Biraz da şans işi sorun yaşamayıp yıllarca kullanan da var. Daha bağlanır bağlanmaz sıkıntı yaşayıp çözemeyen de. Sonuçta taahhüt olmadığı için en azından 1-2 denemekte fayda var.

İyi yerde iyi kötü yerde kötü. Bazen iyi yerde kötüleşiyor benim gibi. Aynı binanın aynı katında yan dairede 30 40 alıyorken şu an ki dairede önce 25 sonra 14 lere kadar düştü. Telekom 2 kez geldi hız yine 25 oldu. Sonra yine düştü. Şimdi günler geçti özürler dileyerek aynı mesajları atıp duruyorlar. Bina dışından çekilen kabloları da kontrol etmek için eleman yollamışlardı Türknet ücretsiz. Sorun olsaydı kablo döşemek ve çözmek için ücret ödeyecektim.

Birkaç sokak ötede abimin evinde hız 30 40 seviyelerinde upload ise 11 12 olacak kadar yüksek. Daha yeni kullanmaya başladı. Kaç aydır hizmeti dondurmuştuk. Bakalım ileride onun da hızını düşürebilirler bilemiyorum.

İlk ay abimin hattına ve benim hattıma arkadaşını davet et üzerinden 1 ay hediye yaptırmıştım.

Bir şekilde sanki Telekom ile aralarında bir sıkıntı var gibi de düşünmeye başladım.

Geri
Yukarı