TürkNet internet sorunu

Philo Apollon

Hectopat
İyi günler arkadaşlar, TürkNet abonesiyim. İnternet hızım ilk bağlattığımda 35 Mbps civarındaydı, şu an 14-15 arası gidip geliyor. Geçen TürkNet'in sitesinden yapa ayarlarından hızı değiştirebildiğimi fark ettim. Hızı değiştirdiğimde internetim 35 Mbps olarak güncellendi fakat internet ışığım yanmadığı için interneti kullanamadım. TürkNet'e ulaştığımda onlarda herhangi bir sıkıntı olmadığını, interneti düzgün şekilde verdiklerini ve modem kurulumu yapmam gerektiğini söylediler. Ben de modem kurulumu yaptığım halde DSL ışığı yanarken bir türlü internet ışığım yanmadı. Modemim ASUS VDSL destekli bir modem. Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yönetim DSL ayarı VDSL settings Kararlılık ayarı 4db yapıp denermisin bir de WAN kısmında VDSL mi kurulu ADSL mi?
Türknet tarafında bir sıkıntı yoksa kurulumda bir yanlışlık olmuştur benim söylediğim ayar hız için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…