TürkNet veya Millenicom'dan fiber internete erişebilir miyim?

Ben de Superonline Yalın ADSL 16 Mbps kullanıyordum. Taahhüt olduğu için farklı firmayı aramadım. 1 Saat önce Superonline müşteri hizmetlerini aradım ve 60 Mbps destekliyor dediler. Bunun üzerine ben de 50 Mbps pakete geçiş yaptım kampanyalı fiyata. Ekstra taahhüt ücreti de istemediler. Telefonla konuştuktan hemen 4 dakika sonra SMS geldi. Yeni paketiniz tamamlanmıştır diye. Hız testi yaptığımda 46 Mbps gördüm. 12 yıl ADSL kullandıktan sonra ilaç gibi geldi.
HiperNet, Türk Telekom'un VDSL'e koyduğu isimdir. Fiber değil VDSL kullanabilirsiniz.
Benim için sorun değil ya. 12 yıl ADSL kullandım ve şimdi 50 Mbps pakete geçtim. Çok mutluyum
Millenicom almayın.
Superonline'dan devam ediyorum. Taahhüt vardı ve ben de herhangi bir taahhüt ücreti ödememek için paketi değiştirdim.

Aynı benim durumumdaymışsınız 15 yıl 16mbps ADSL kullandıktan sonra 70mbps hızları görünce oyunlar bile bir değişik gelmişti gözüme. Hayırlı olsun dediğim gibi gerçekleşmiş. Güle güle kullanın. Ekstra şanslıymışsınız bu arada modeminiz VDSL olup direk geçirebilmişler. Eğer desteklemeseydi bayiye git yenisini al vs. uğraşıcaktınız

Çok teşekkür ederim Oyunları daha test edemedim ama çok fark olacaktır elbette. Evet, müşteri hizmetlerine modem değişimi nasıl olacak diye sorduğumda modeminiz destekliyor dedi. Çok şaşırdım bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…