TürkNet YAPA Bölgesi Upload Hızları

benisec_benisec

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
TürkNet'e geçmeyi düşünüyorum, alacağım değerler ise resimdeki gibi;

werwrwe.jpg

Aktif altyapılarında olduğum ve upload sınırını kaldırdıklarını belirtmeleri YAPA bölgesinde olduğum anlamına mı geliyor? Eğer böyle ise tahmini kaç Mbps upload hızı alabilirim? Benim gibi aktif altyapıda bulunup yüksek upload hızı alabilen arkadaşlar varsa çok sevinirim.

Düşüncelerinizi bekliyorum.

Görünüşe göre YAPA altyapısındasın. Bunu öğrenmenin diğer bir yolu ise Türknet Online İşlem Merkezi'ne giriş yapıp teknik bilgilerden altyapınızın YAPA ya da VAE olduğunu öğrenebilirsin. Dedikleri gibi upload konusunda bir sınırlamaları yok. Ben 45mbit upload bile gördüm fakat ortalama 25-30 arasında yani ülke genelinin 10 katı falan. Ne diyeyim binanın temeli Kadir Gecesi'nde falan atıldı herhalde..

TürkNet'e geçmeyi düşünüyorum, alacağım değerler ise resimdeki gibi;

Eki Görüntüle 320031

Aktif altyapılarında olduğum ve upload sınırını kaldırdıklarını belirtmeleri YAPA bölgesinde olduğum anlamına mı geliyor? Eğer böyle ise tahmini kaç Mbps upload hızı alabilirim? Benim gibi aktif altyapıda bulunup yüksek upload hızı alabilen arkadaşlar varsa çok sevinirim.

Düşüncelerinizi bekliyorum.
Şanslısınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı