TürkNet'e uygun modem önerisi

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, bende ADSL modem olduğu için VDSL aldım ancak benim modemle aynı girisler var. Bu TürkNet için uygun mu?

Dosya Ekleri

• 1581953696933..jpg
    1581953696933..jpg
    516,9 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam uygundur. Sağlayıcınıza sorun VDSL desteği var mı diye, çünkü VDSL modeme onlar online olarak erişim sağlıyor ve güncelleme olsun, sorun giderme olsun her türlü iş o şekilde halledilebiliyor. Lakin daha güzel bir tavsiyem var, TürkNet aboneliğinizi sonlandırın ve KabloNet'e geçin 😂

Hocam uygundur. Sağlayıcınıza sorun VDSL desteği var mı diye, çünkü VDSL modeme onlar online olarak erişim sağlıyor ve güncelleme olsun, sorun giderme olsun her türlü iş o şekilde halledilebiliyor. Lakin daha güzel bir tavsiyem var, TürkNet aboneliğinizi sonlandırın ve KabloNet'e geçin 😂
KabloNet'ten memnun musunuz ben Türk Telekom ile 16mbps download işkencesi çekmekten bıktım da :D.

Mükemmel derecede memnunum. Son derece güzel. Tek sıkıntısı şu, aldığım pakette 19.00-24.00 arası 100Mbps hızım 25Mbps'ye düşüyor, ama internet ölmüyor yani 😂

Bende bu servis sağlayıcıları için konu açmak istiyordum 35 mbs altyapı için netspeed mi türknet mi kablonet mi seçilmeli acaba?Her biri çok farklı yorum almış firmalar.

KabloNet çok maliyetli gibi fiyatları, TurkNet tam bir muamma, bulunduğum konumda 75mbps hızına kadar altyapı bulunduğunu söylüyor TurkNet ama internet kesilmeleri ile meşhur olduğu için gönlümü ferah tutmaya da yetmiyor.

arkadaşlar alt yapı türknette 82mbps o yüzden ona geçtim yani bu modem vdsl destek veriyor dimi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı