Türksat AKN yerine Kota sistemini getirdi

Türksat, AKN'yi kaldırdı. Yerine yurt dışında yaygın olarak kullanılan Akıllı Sistemi ve Kotalı tarifeleri getirdi. Fiyatlar ise halen çok yüksek.

Türksat KabloNet İnternet Tarifeleri

Yapılan kampanyaların tamamı ise Kotalı ve Akıllı olarak güncellendi. AKK tamamen kaldırıldı.

Türksat KabloNet İnternet Kampanyaları

Mevcut sözleşmesi bulunan kullanıcılar ise BTK'nın yayımladığı yeni AKN tarifeleri üzerinden uygulamaya devam edecek.

Ben 20 gün önce 100Mbps+100GB AKN'li 100 Güldüren kampanyaya üye oldum. Açıkcası ucundan yırtmışım. Önceden altyapı var ise düşünmeden Uydunet'e geçin derdim. Şuan Uydunet tavsiye etmek için hiçbir sebep veya kampanya göremiyorum. Tavsiyem, AKN karşıtı şirketlerin daha çok kullanılması.

Turknet - Taahhütsüz, Adsl, Vdsl Hızında İnternet Paketleri

Şubat ayında yeni evle birlikte fiber internete geçtim. Tarife seçerken çok araştırdım. Türktelekom GPON fiber altyapım olduğundan Türk.net, Süperonline, Dsmart ADSL ve fiber hizmeti veremiyor. Hatta Dsmart mevcut aboneliğimi cayma bedeli yansıtmadan iptal etmek zorunda kaldı. Tek tercih Türktelekom fiber yani.
69.90TL'ye 24Mbps tarife vardı ama o tarifede AKN sonrası hız 1 mayıs sonrasında 8Mbps'ye düşecekti.
Onun yerine ben 35Mbps 100GB yalın interneti 74.90TL'ye aldım. Bugünleri düşünerek o tarifeyi aldım. Şimdi AKN dolduktan sonra hızım 16Mbps'ye düşecek.

Pahalı mı tabi ki pahalı ama seçenekler arasındaki en uygun tarife buydu. Yan komşu ile birlikte kullanılırsa fiyatı da uygun olur :sinsi:

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı