Türksat Kablo Tv Fiber Net

emirthesaint

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben geçen gün apartmanımızda Türksat'ın bir kağıdını buldum. Kağıtta binanıza türksat kablo tv fiber altyapı yapılmıştır yazıyor ve altında da 3 adet tarife yer alıyor. Bu tarifelerden bizimki en baştaki birinci olan ama fiber olmayanı. Orda 32 tl yazıyor ama biz 42 tl ödüyoruz. Acaba bu fiber internet daha mı ucuz ? Şimdi biz kağıtta yazan 2. Tarifeye geçmeyi düşündük. Eğer geçersek hem yayınımız HD ve daha çok kanallı olur hem de internetimiz fiber net olur. Ama anlamadığım şey şu ki biz normal internet ve HD olnayan yayına 42 tl ödüyorsak burda nasıl ilk ikisi daha ucuz oluyor ? Yani kafamda bir sürü soru var. Lütfen yardımcı olur musunuz ? Resmide şöyle bırakayım :dikkatli:

Dosya Ekleri

• received_793280590744601.jpeg
    received_793280590744601.jpeg
    110,6 KB · Görüntüleme: 1.014
Ben 2 ay önce ''herşey dahil 29 tl'' kampanyasına abone oldum.
10Mbps(25AKN) + HD yayın temel paket 29 tl ödüyorum.
HD kutuyu ücretsiz vermişlerdi.
HD yayının çok bir farkı yok gibi kanal sayısı biraz daha fazla pek birşey bekleme. :)

Sen kablo tv ile beraber 42 ödüyosun.
Kampanyalar taahhütlüdür.
Siteden kampanyalara bak uygun olanı seçersin.
Sormak istediğin olursa yine sor.

www.turksatkablo.com.tr: Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. | TV, İnternet, Telefon

Ufak bir bilgi hatası var. Fiber internet değil tam olarak.

Yani kablolar fiber.

Uydunet'te fiber olan veya olmayan diye ayrılmıyor. Saha dolabına kadar fiber kablolar geliyor. Daha sonra koaksiyel kablo ile apartmana ve dairelere geliyor.

Yani bütün Uydunet kullanıcıları bir nevi fiber internet kullanıyor :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı