Tüye alerjim var fakat kedi beslemek istiyorum

fallxry

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, tüye alerjim var fakat ailecek kedi sahiplenmek istiyorum. Özellikle ben dışarıda kedi görünce dokunamıyorum. Bunun çözümü nedir?

Eğer görüntüsü rahatsız etmiyorsa sfenks kedisi besleyebilirsiniz. Alerjik reaksiyona sebep olmayan birkaç kedi ırkı vardı diye hatırlıyorum.

Arkadaşlar merhaba, tüye alerjim var fakat ailecek kedi sahiplenmek istiyorum. Özellikle ben dışarıda kedi görünce dokunamıyorum. Bunun çözümü nedir?
Tüy değil kıla alerjiniz var. Tüy dediğiniz kuşlarda olandır, sizin alerjiniz kıldır.

Yapacak bir şey yok hocam kıla alerjiniz varsa, tüysüz olan ırk var arkadaşında dediği gibi sfenks. Normalde bende çok sevmezdim ama YouTube'da birkaç videosuna geldim sıpaların aslında güzeller insan alışıyor zamanla hele gözleri muazzam oluyor.

Alerji ve İmmunoloji bölümü olan bir hastaneden randevu alın, genelde eğitim araştırma veya üniversite hastanelerinde oluyor. Öncelikle alerjinizden emin olmak için deri prick testi yaparlar ve duruma göre alerjiniz için aşı olabilirsiniz. Bazı alerjiler için aşı olduğunu biliyorum ama sizin durumunuz için aşı var mıdır ve ne derecede etkili onu bilmiyorum.

Yok bir de üstüne tuz ruhu döksün, o hayvanlar oyuncak mı? Hiç denk gelmediniz sanırım o kadar moralleri bozuluyor ki tıraş olunca.
Bana kalırsa hayvanları sokakta sevip beslemek en mantıklısı. Kendi hallerine bırakalım. Ama sevmek istiyorsa, basit bir çözüm yolu .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…